Taxi MB - Who are we and what we're doing?

Your Bratislava taxi service MB

Information about company
Taxi MB

We founded Taxi MB after 5 years of experience with personal transport, especially chauffeur services and airport transfers. Through our parent company MOON Transfer, we have provided transportation to several world celebrities - Rick Ross, Gunna, Ja Rule, R3HAB, Modern Talking and others, as well as ordinary travelers on vacation. We are here for you whenever you need to get anywhere from or to Bratislava.

Call Taxi
Image

Trusted by

7900
rick ross, taxi mb

Rick Ross

Taxi MB for business

Najobľúbenejšie taxi pre firmy

Ako pracujeme v našej taxislužbe?

taxi mb, taxi bratislava, mercedes taxi

Taxi MB in Bratislava

Po čase sme si uvedomili, že aj napriek vysokému štandardu v iných službách, aký Bratislava dnes ponúka nám stále chýba reprezentatívna taxislužba na ktorú sa dá spoľahnúť. Štandard na aký ste zvyknutí pri letiskových transferoch, alebo službe „limousine service“ sme preniesli do ulíc nášho mesta. Dnes si už môžete Mercedes zavolať aj do divadla a nielen na letisko.

Karbon – neutrálna taxislužba

Vďaka nášmu partnerstvu so spoločnosťou ClimatePartner a palivovými kartami OMV sú všetky naše pretankovené litre kompenzované. Okrem tankovania si tiež vyberáme ekologické riešenia aj pri iných produktoch, ako sú napríklad: rozložiteľný fotocitlivý papier do tlačiarne, neutrálna kozmetika pre interiér a iné.

karbon neutral taxi, karbon neutralna preprava, taxi bratislava, taxi mb, taxi s detskou sedackou
taxi from bratislava to vienna airport, taxi bratislava, taxi na schwechat, taxi pre firmy

S Taxi MB na Schwechat a späť

Popri taxislužbe v Bratislave sa stále venujeme aj letiskovým transferom. Náš informovaný šofér na Vás počká v príletovej hale s tabuľkou s Vašim menom. Ako jedny z mála sme držiteľmi rakúskeho povolenia, ktoré nás oprávňuje Vás vyzdvihnúť na území Rakúska s cieľom cesty na Slovensko. Vďaka tomuto povoleniu sú všetky Vaše jazdy kryté najvyšším možným poistením na trhu.

How much will my taxi ride cost?

Take a look about our actual tariffs