Taxi na Schwechat

Bezpečné taxi na letisko Schwechat (VIE)

Fixed price

Taxi na Schwechat ponúkame za fixnú cenu, ktorá sa už nemení. Cena zahŕňa všetky mýtne, či parkovacie poplatky

Detské sedačky zdarma

Pre najmenších cestovateľom máme pripravené detské sedačky všetkých veľkostí. Samozrejme zdarma 🙂

Safe vehicles

Našu flotilu tvoria iba poistené a pravidelne kontrolované vozidlá značky Mercedes – Benz

Pracujeme 24 hodín denne

Bezpečné Taxi na Schwechat

S Taxi MB na Schwechat a späť

Letiskové Taxi na Schwechat si zarezervujete rýchlo a jednoducho online. A to buď prostredníctvom nášho rezervačného procesu na našej webovej stránke, alebo pomocou aplikácie Taxi MB Bratislava k dispozícii v obchodoch Google Play alebo AppStore. Taktiež nám môžete aj zavolať na 02/17 700. Využite našu službu taxi-schwechat-bratislava z letiska Vienna International (VIE) priamo na Vami vybranú adresu v Bratislave. Vyberte si typ cesty, zadajte miesto vyzdvihnutia a cieľ. Cena za cestu, ktorú ste si vybrali zahŕňa všetky dane a poplatky bez skrytých nákladov.

taxi na schwechat, taxi na letisko schwechat, taxi na schwechat cena, taxi ba schwechat, taxi bratislava letisko schwechat, airport taxi
taxi na schwechat, taxi na letisko schwechat, taxi na schwechat cena, taxi ba schwechat, taxi bratislava letisko schwechat, mercedes taxi

Safe vehicles

Radi by sme Vám dali na vedomie, že v našej flotile sa nachádzájú iba poistené a pravidelne kontrolované vozidlá. Pre Váš komfort sme si vybrali popredného výrobcu Mercedes – Benz. Používame triedu E vo verzii sedan a kombi a triedu V minivan. Ako sme už vyššie spomenuli, naše vozidla sú poistené pre účel taxi a sú plne licencované. V prípade neželanej udalosti máme uzatvorené najvyššie možné poistné krytie. Spolu s rakúskym dopravným povolením pre cesty z územia Rakúsko so smerom na Slovensko sú Vaše cesty kryté aj pri ceste z letiska Schwechat do Bratislavy.

Taxi with child seat in Bratislava

Our regular customers also include mothers and fathers who want to be sure that their family will be transported safely and comfortably. We do not unnecessarily disturb our customers and behave respectfully. As we mentioned above, our vehicles are fully insured, plus accident insurance for each seat. We have available child seats of all sizes, but due to their size, they are not equipped with every vehicle. Please book a ride with a child seat in advance. Reservation je rovnako, ako taxi s detskou sedačkou, bez príplatku. 

taxi s detskou sedackou bratislava, taxi with childseat, airport taxi, mercedes taxi
Image

Hľadáte

Taxi na Schwechat?

Objednajte si svoj odvoz jednoducho online