Hotel Taxi v Bratislave

Staráme sa o Vašich hostí s úctou a rešpektom

"V Bratislave kde dnes neexistuje žiadna regulácia v odvetví taxislužieb sme vhodnou alternatívou pre klientov kladúcich ich bezpečnosť na prvé miesto,,

hotel taxi, mercedes taxi, taxi bratislava, taxi vieden, taxi schwechat

Tablet pre recepciu

Dodáme Vám tablet s našou jednoduchou online aplikáciou pre objednávanie Mercedes taxíkov v Bratislave. Vaši hostia uvidia cenu vopred.

taxi s detskou sedackou bratislava, taxi with childseat, airport taxi, mercedes taxi

Detské sedačky

Taxík s detskou sedačkou je u nás samozrejmosť. K dispozícii máme všetky veľkosti detských sedačiek od vajíčka až po podsedák.

taxi na schwechat, taxi na letisko schwechat, taxi na schwechat cena, taxi ba schwechat, taxi bratislava letisko schwechat

Reprezentatívne autá

Našu flotilu tvoria výhradne vozidlá značky Mercedes – Benz. Pre okamžité zavolanie prevádzkujeme triedy E vo verzii sedan a kombi a tiež triedu V minivan 

mercedes taxi

Sú Mercedes taxíky v Bratislave drahé?

Viezť sa mercedesom neznamená automaticky nechať za jednu cestu štvť výplaty. 90% našich jázd sa pohybuje na úrovni 8 až 10 Eur. Pre príklad uvedieme cestu z hlavnej do stanice do Eurovei, kde pri bežnej premávke nezaplatíte za náš taxík viac, ako 9 Eur. Naše služby využívajú od bežných klientov, ktorí necestujú taxíkom každý deň až po firmy, ktoré si chcú uctiť svoje návštevy službou hodnou 21. storočia.

Aký je rozdiel medzi nami a inými taxíkmi?

Na prvý pohľad je to už reprezantatívne vozidlo so spoločensky vhodne odetým šoférom. Ďalej je to poistenie zodpovednosti za škodu, kasko, pzp a úrazové poistenie sedadiel pre účel taxi, či v neposledom rade firma so sídlom na Slovensku. To čo by malo byť v 21. storočí samozrejmosťou, žiaľ dnes v praxi nefunguje. Je to spôsobené hlavne kvôli absentujúcej regulácii, či cenovému dumpingu zo strany zahraničných služieb.

taxi from bratislava to vienna airport, taxi bratislava, taxi na schwechat, taxi pre firmy
sick individuals, taxi mb

Prečo Mercedes Taxi?

Výrobca Mercedes-Benz prináša riešenia v oblasti taxislužby už viac, ako 100 rokov. Prvé vozidlo pod programom Mercedes Taxi vyrobili už v roku 1897. Do Bratislavy sme priniesli pomyselný západný štandard taxislužby, ktorý už okrem zahraničných cestovateľov oceňujú aj domáci klienti. Pravidelný servis výhradne v autorizovaných dieľňach udržujú naše Mercedes taxíky v 100% stave a tak sa nich môžeme spoločne vždy spoľahnúť.

Koľko stojí náš taxík?

Pozrite si naše tarify

I. Denná tarifa

Každý deň okrem nedele (06:00-22:00)

 • Zakladné cestovné:
  3.00€
 • Cena za 1km jazdy:
  1.30€
 • Cena za 1min čakania:
  0.35€
 • Minimálne jazdné:
  8.00€

II. Nočná tarifa

Každý deň (22:00-06:00), nedele a sviatky 24h

 • Zakladné cestovné:
  3.30€
 • Cena za 1km jazdy:
  1.50€
 • Cena za 1min čakania:
  0.35€
 • Minimálne jazdné:
  8.00€

Vysledná cena za taxi je vypočítaná podľa vyššie uvedených cien. Ako zákazník máte možnosť zvoliť si cestovať za fixnú cenu dohodnutú vopred, alebo podľa taxametra. Za určitých okolností, môže byť cena podľa taxametra lacnejšia, ako fixná cena a naopak.

Máte otázky?

Zavolajte nám a náš operátor Vám ochotne poradí