Mercedes Taxi v Bratislave

V Bratislave udržujeme klasické taxikárske remeslo, bez násobkov pri špičke, či iných zvláštnych príplatkov

"V Bratislave kde dnes neexistuje žiadna regulácia v odvetví taxislužieb sme vhodnou alternatívou pre klientov kladúcich ich bezpečnosť na prvé miesto,,

mercedes taxi, platba kartou taxi, taxi bratislava, taxi schwechat

Bezkontaktné platby

Vyberte si svoj obľúbený spôsob platby za taxík. Zaplaťte kartou, v hotovosti, či kartou cez našu appku. Po každej Vám samozrejme vytlačíme doklad.

Moderný dispečing

Vysielačky, či iné neestetické doplnky sme nechali v minulosti a nahradili sme ich moderným systémom, ktorý sa zmestí do každého smartfónu.

taxi s detskou sedackou bratislava, taxi with childseat, airport taxi, mercedes taxi

Detské sedačky

Taxík s detskou sedačkou je u nás samozrejmosť. K dispozícii máme všetky veľkosti detských sedačiek od vajíčka až po podsedák.

mercedes taxi

Sú Mercedes taxíky v Bratislave drahé?

Viezť sa mercedesom neznamená automaticky nechať za jednu cestu štvť výplaty. 90% našich jázd sa pohybuje na úrovni 8 až 10 Eur. Pre príklad uvedieme cestu z hlavnej do stanice do Eurovei, kde pri bežnej premávke nezaplatíte za náš taxík viac, ako 9 Eur. Naše služby využívajú od bežných klientov, ktorí necestujú taxíkom každý deň až po firmy, ktoré si chcú uctiť svoje návštevy službou hodnou 21. storočia.

Aký je rozdiel medzi nami a inými taxíkmi?

Na prvý pohľad je to už reprezantatívne vozidlo so spoločensky vhodne odetým šoférom. Ďalej je to poistenie zodpovednosti za škodu, kasko, pzp a úrazové poistenie sedadiel pre účel taxi, či v neposledom rade firma so sídlom na Slovensku. To čo by malo byť v 21. storočí samozrejmosťou, žiaľ dnes v praxi nefunguje. Je to spôsobené hlavne kvôli absentujúcej regulácii, či cenovému dumpingu zo strany zahraničných služieb.

taxi from bratislava to vienna airport, taxi bratislava, taxi na schwechat, taxi pre firmy
sick individuals, taxi mb

Prečo Mercedes Taxi?

Výrobca Mercedes-Benz prináša riešenia v oblasti taxislužby už viac, ako 100 rokov. Prvé vozidlo pod programom Mercedes Taxi vyrobili už v roku 1897. Do Bratislavy sme priniesli pomyselný západný štandard taxislužby, ktorý už okrem zahraničných cestovateľov oceňujú aj domáci klienti. Pravidelný servis výhradne v autorizovaných dieľňach udržujú naše Mercedes taxíky v 100% stave a tak sa nich môžeme spoločne vždy spoľahnúť.

Objednajte si na Vašu ďalšiu cestu Mercedes taxík cez našu appku

Pridajte kartu, prezrite si históriu jázd

Mercedes Taxi v Bratislave za pár klikov

Zadajte odkiaľ a kam cestujete

Pozrite si tiež aj naše iné služby

V Bratislave prevádzkujeme taxislužbu na úrovni za bežné trhové ceny

Odvezte sa na viedenské letisko v pohodlí čistej limuzíny za fixnú cenu

Neradi si nechávate veci na poslednú chvíľu? Objednajte si svoj odvoz vopred

Preferujete osobný kontakt?

Zavolajte nám, náš operátor Vám ochotne poradí