Taxi MB - Kto sme a čo robíme ?

Vaša bratislavská taxislužba MB

Informácie o spoločnosti
Taxi MB

Taxi MB sme založili po 5 rokoch skúseností s osobnou dopravou, najmä službou šoféra, či letiskových transferov. Cez našu materskú spoločnosť MOON Transfer sme zaistili dopravu niekoľkým svetovým celebritám - Rick Ross, Gunna, Ja Rule, R3HAB, Modern Talking a iní, ale aj bežným cestujúcim za dovolenkou. Sme tu pre Vás kedykoľvek sa potrebujete dostať kamkoľvek z Bratislavy, či do Bratislavy.

Zavolať Taxi
Image

Trusted by

7900
rick ross, taxi mb

Rick Ross

Taxi MB pre biznis

Najobľúbenejšie taxi pre firmy

Ako pracujeme v našej taxislužbe?

taxi mb, taxi bratislava, mercedes taxi

Taxi MB v Bratislave

Po čase sme si uvedomili, že aj napriek vysokému štandardu v iných službách, aký Bratislava dnes ponúka nám stále chýba reprezentatívna taxislužba na ktorú sa dá spoľahnúť. Štandard na aký ste zvyknutí pri letiskových transferoch, alebo službe „limousine service“ sme preniesli do ulíc nášho mesta. Dnes si už môžete Mercedes zavolať aj do divadla a nielen na letisko.

Karbon – neutrálna taxislužba

Vďaka nášmu partnerstvu so spoločnosťou ClimatePartner a palivovými kartami OMV sú všetky naše pretankovené litre kompenzované. Okrem tankovania si tiež vyberáme ekologické riešenia aj pri iných produktoch, ako sú napríklad: rozložiteľný fotocitlivý papier do tlačiarne, neutrálna kozmetika pre interiér a iné.

karbon neutral taxi, karbon neutralna preprava, taxi bratislava, taxi mb
taxi from bratislava to vienna airport, taxi bratislava

S Taxi MB na Schwechat a späť

Popri taxislužbe v Bratislave sa stále venujeme aj letiskovým transferom. Náš informovaný šofér na Vás počká v príletovej hale s tabuľkou s Vašim menom. Ako jedny z mála sme držiteľmi rakúskeho povolenia, ktoré nás oprávňuje Vás vyzdvihnúť na území Rakúska s cieľom cesty na Slovensko. Vďaka tomuto povoleniu sú všetky Vaše jazdy kryté najvyšším možným poistením na trhu.

Koľko bude stáť moja cesta taxíkom?

Pozrite si naše aktuálne tarify