Taxi na Schwechat

Bezpečné taxi na letisko Schwechat (VIE)

Fixná cena

Taxi na Schwechat ponúkame za fixnú cenu, ktorá sa už nemení. Cena zahŕňa všetky mýtne, či parkovacie poplatky

Detské sedačky zdarma

Pre najmenších cestovateľom máme pripravené detské sedačky všetkých veľkostí. Samozrejme zdarma 🙂

Bezpečné vozidlá

Našu flotilu tvoria iba poistené a pravidelne kontrolované vozidlá značky Mercedes – Benz

Pracujeme 24 hodín denne

Bezpečné Taxi na Schwechat

S Taxi MB na Schwechat a späť

Letiskové Taxi na Schwechat si zarezervujete rýchlo a jednoducho online. A to buď prostredníctvom nášho rezervačného procesu na našej webovej stránke, alebo pomocou aplikácie Taxi MB Bratislava k dispozícii v obchodoch Google Play alebo AppStore. Taktiež nám môžete aj zavolať na 02/17 700. Využite našu službu taxi-schwechat-bratislava z letiska Vienna International (VIE) priamo na Vami vybranú adresu v Bratislave. Vyberte si typ cesty, zadajte miesto vyzdvihnutia a cieľ. Cena za cestu, ktorú ste si vybrali zahŕňa všetky dane a poplatky bez skrytých nákladov.

taxi na schwechat, taxi na letisko schwechat, taxi na schwechat cena, taxi ba schwechat, taxi bratislava letisko schwechat, airport taxi
taxi na schwechat, taxi na letisko schwechat, taxi na schwechat cena, taxi ba schwechat, taxi bratislava letisko schwechat, mercedes taxi

Bezpečné vozidlá

Radi by sme Vám dali na vedomie, že v našej flotile sa nachádzájú iba poistené a pravidelne kontrolované vozidlá. Pre Váš komfort sme si vybrali popredného výrobcu Mercedes – Benz. Používame triedu E vo verzii sedan a kombi a triedu V minivan. Ako sme už vyššie spomenuli, naše vozidla sú poistené pre účel taxi a sú plne licencované. V prípade neželanej udalosti máme uzatvorené najvyššie možné poistné krytie. Spolu s rakúskym dopravným povolením pre cesty z územia Rakúsko so smerom na Slovensko sú Vaše cesty kryté aj pri ceste z letiska Schwechat do Bratislavy.

Taxi s detskou sedačkou v Bratislave

Medzi našich pravidelných zákazníkov patria tiež mamičky, či oteckovia, ktorí si chcú byť istí, že ich rodinka sa odvezie v bezpečí a pohodlí. Našich zákazníkov zbytočne nevyrušujeme a správame sa úctivo. Ako sme už vyššie spomenuli, naše vozidlá sú plne poistené, navyše s úrazovým poistením pre každé sedadlo. K dispozícii máme detské sedačky všetkých veľkostí, ktoré ale pre ich rozmer nie sú výbavou každého vozidla. Jazdu s detskou sedačkou Vás prosíme zarezervovať si vopred. Taxi na presný čas je rovnako, ako taxi s detskou sedačkou, bez príplatku. 

taxi s detskou sedackou bratislava, taxi with childseat, airport taxi, mercedes taxi
Image

Hľadáte

Taxi na Schwechat?

Objednajte si svoj odvoz jednoducho online