Taxi Bratislava za fixnú cenu

Od teraz si  zarezervujte jazdy v Taxi Bratislava za fixnú cenu jednoducho telefonicky, alebo v aplikácii. Zavolajte nám každý pracovný deň a náš personál Vám ochotne poradí.

Fixná cena za taxi Bratislava už nie je možná len pri cestách na letisko a z letiska, ale aj pri cestách taxíkom v rámci Bratislavy. Ako cestujúci vždy presne viete, koľko vás bude stáť cesta taxíkom. Stiahnite si našu aplikáciu a zistite vopred Vašu cenu za Taxi v Bratislave.

taxi mb bratislava appstore, taxi bratislava, kurierska sluzba, mercedes taxi, taxi aplikacia

TAXI BRATISLAVA ZA FIXNÚ CENU ? ÁNO ! 

Vďaka novele zákona môžu miestne bratislavské taxíky  ponúkať pevnú cenu aj v rámci Bratislavy.

Akonáhle si objednáte taxík telefonicky alebo našou aplikáciou, môžete si vybrať, či chcete jazdiť za vopred dohodnutú fixnú cenu alebo zaplatiť cenu na taxametri, tak ako doteraz.

AKO SA VYPOČÍTA FIXNÁ CENA?

Fixná cena za taxík v Bratislave vychádza z našich aktuálnych tariíf taxislužby, ktorá pozostáva z dennej a nočnej tarify. Táto cena býva niekedy výhodnejšia,  ako jazda s taxametrom. V závislosti od trasy a iných faktorov môže byť vopred ponúkaná pevná cena niekedy, ale aj vyššia ako cena taxametra.

Podľa zákona č. 56/2012 Z.z. o cesnej dopraca je fixná cena za taxi Bratislava cena možná len pre cesty, ktoré sú objednané prostredníctvom komunikačnej služby (napr. telefonicky alebo cez aplikáciu). Ak si teda zastavíte taxík na ulici, alebo začnete cestu na stanovišti taxíkov, platí cena uvedená na taxametri tak, ako to predpisuje zákon.

Vaše Taxi MB – Taxi Bratislava za fixnú cenu

Image

Stiahnite si našu aplikáciu TAXI MB

Stiahnite si našu appku pre objednanie Taxi Bratislava

Objednajte si taxi v Bratislave pohodlne cez našu taxi aplikáciu. Zadajte odkiaľ a kam cestujete, pridajte si svoju kartu, alebo si prezrite históriu jázd. Po jazde môžete ohodnotiť vodiča. Nižšie nájdete odkazy na stiahnutie.

Koľko bude stáť moja cesta taxíkom?

Pozrite si naše aktuálne tarify