VAN Taxi v Bratislave

Veľké taxíky až pre 6 osôb

Pre viac osôb, alebo väčšie požiadavky sme vám vždy k dispozícii našimi pohodlnými Van taxíkmi MB v Bratislave!

Náš veľký taxík je ideálnym dopravným prostriedkom pre malé skupiny do 6 osôb. Z diskotéky, z vinárne alebo z firemného výletu Vás bezpečne a spoľahlivo dovezieme domov v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu. Na požiadanie sme k dispozícii aj pre menšie skupiny na prehliadky alebo rôzne výlety.

Služba VAN taxi pre veľkú batožinu

Ak potrebujete taxík na letisko alebo z letiska, ale máte so sebou veľkú batožinu, náš VAN taxi je ideálnym riešením. Naši priateľskí vodiči Vám pomôžu naložiť a vyložiť vašu batožinu a odvezú Vás do cieľa Vašej cesty bezpečne a spoľahlivo.

O rezerváciu našich VAN taxíkov Vás žiadame výhradne mailom info@taximb.sk , alebo telefonicky na čísle 02/17 700. Už teraz sa tešíme na Vašu objednávku

+421 2 17 700

Vaša spoľahlivá služba VAN Taxi v Bratislave

taxi mb bratislava appstore, taxi bratislava, kurierska sluzba, mercedes taxi, taxi aplikacia

Teraz aj s možnosťou fixnej ceny

Taxi MB FAQ

Najčastejšie otázky a odpovede

Ako môžem zaplatiť za službu taxi Bratislava vo Vašej taxislužbe Taxi MB ?

Za Vašu cestu taxíkom môžete zaplatiť v hotovosti, kartou priamo vozidle, alebou kartou cez našu aplikáciu. Klientom, ktorý s nami majú podpísanú zmluvu o fakturácii umožňujeme aj platbu na faktúru. Navyše od získavajú prehľadný výpis jázd za celý mesiac.

Je nejaký príplatok za vozidlo taxi Mercedes - Benz ?

Pretože si našich zákazníkov ctíme, tak sme zvolili iba spolupráce so šoférmi jazdiacimi na vozidlách značky Mercedes - Benz. Keďže v našej flotile nájdete iba vozidlá tejto konkrétnej značky, sú jazdy na týchto vozidlách bez príplatku.

Je rozdiel v cene ak si taxi v Bratislave objednám cez telefón, aplikáciu, alebo Vás zastavím na ulici?

V našej taxislužbe Taxi MB takýto rozdiel nie je. Garantujeme Vám rovnakú cenu, či už nam zavoláte, alebo si nás objednáte cez našu aplikáciu TAXI MB, či si nás zastavíte na ulici. Všetky naše ceny sú transparentné a bez skrytých poplatkov.

Máte zvýšené jazdné počas špičky, podobne, ako v alternatývnych aplikáciach?

Nie nemáme. Máme iba dve tarify - dennú a nočnú. Žiadne zvyšovanie počas špičky sa v našej taxislužbe nekoná 🙂

Ak si chcem taxík v Bratislave zarezervovať vopred je u Vás takáto možnosť?

Samozrejme áno. Vyplňte náš jednoduchý formulár pre jednoduché objednanie taxi online. Ak preferujete osobný kontakt budeme radi ak nám zavoláte na naše telefónne číslo taxi Bratislava 02/17 700 .

Zabudol som si v taxíku mobil, či tašku. Čo mám robiť?

Vo väčšine prípadov Vám vodič našej taxislužby Taxi Bratislava MB zavolá sám. Niekdy sa však stane, že veci zapadnú, tak že si ich nevšimne ani vodič taxi. V každom prípade nám zavolajte na telefónne číslo Taxi Bratislava 02/17 700 a my urobíme maximum pre to, aby sa k Vám Vaša zabudnutá vec vrátila.

Koľko bude stáť moja cesta taxíkom?

Pozrite si naše aktuálne tarify