Taxi pre firmy

Pohodlné objednávanie taxi pre Vašich zamestnancov, či klientov

Výhody cestovania s Taxi MB

taxi pre firmy, taxi bratislava, bratislava taxi, mercedes taxi

Online appka pre recepciu

Vďaka nášmu šikovnému online prostrediu Vám môže Váš repepčný objednať taxík bez nutnosti volania. Po vytvorení prístupu si môžete naše taxíky objednávať sami jednoducho cez náš online systém. Všetky cesty si môžete prezrieť v históríi jázd, vďaka čomu máte svoje výdavky za taxi po kontrolou. Navyše po podpísaní dohody o platobných podmienkach Vám môžeme ponúknuť aj jazdy na faktúru. 

Moderný vozový park

Prvý dojem je vždy najdôležitejší. Môžeme Vám donekonečna rozprávať o našich procesoch, systémoch a podobne, ale ak nepocítite výsledok je to zbytočné. Pretože si ctíme všetkych našich klientov bez rozdielu, vsadili sme na kvalitu a nie kvantitu. V našej flotile nájdete iba bezpečné a pravidelne kontrolované vozidlá značky Mercedes – Benz triedy E a V. Pri našich partnerských vodičoch dbáme okrem splnenia zákonom daných podmienok aj na všetky potrebné poistenia. Ponúkame Vám najvyššie poistné krytie na trhu, navyše máme tiež úrazové poistenie pre každé sedadlo vo vozidle. V spojení s rakúskym prepravným povolením pre cesty z nástupom na území Rakúska a cieľom na Slovensku sú kryté taktiež všetky jazdy z viedenského letiska do Bratislavy.

mercedes taxi, taxi pre firmy, taxi v bratislave
taxi bratislava, taxi pre firmy, taxi mb, taxi v bratislave, bratislava taxi

Bezpečné taxi pre ženy

Pozorne sledujeme situáciu na trhu s taxislužbami v Bratislave. Hoci by to malo byť štandardom, ale žiaľ nie je, chceme Vás touto cestou uistiť, že naša taxislužba je bezpečná pre všetkých bez rozdielu pohlavia. Nehrozí Vám žiadne pozývanie na rande, či zapisovanie si adries. K našim klientom pristupujeme uctivo a zbytočne ich nevyrušujeme. Vyhýbame sa politickým, náboženským, či akýmkoľvek iným témam, ktoré vo väčšine prípadov vedú ku konfliktu. Okrem toho, že nezáčíname rozhovor prví Vám chceme dať radi na vedemie tiež, že Vaše telefónne čislo nebude z našej strany nikdy zneužité. 

Záleží nám na životnom prostredí

Vedeli ste, že všetky naše jazdy sú karbon-neutrálne?

Taxi MB FAQ

Najčastejšie otázky a odpovede

Hľadám taxislužbu pre moju firmu

S firemnou prepravou máme viac, ako 5 rokov skúseností vďaka našej materskej spoločnosti MOON Transfer, ktorá sa zaoberá hlavne dopravou na viedenské letisko. V Taxi MB Vám ponúkame "službu po dovezení hosťa", ako sme ju nazvali v MOON Transfer. O Vášho hosťa sa postaráme rovnako kvalitne, ako tomu býva pri letiskových transferoch.

Organizujem event

Na podujatí treba všetko dôkladne naplánovať. Zapojte nás hneď od začiatku a ponúknite svojim hosťom náš pohodlný transfer taxíkom. Spoľahlivo a presne privedieme Vašich zákazníkov, zamestnancov, či priateľov na miesto eventu a po akcii bezpečne späť domov, alebo do hotela. Ako špeciálnu službu Vám vieme zabezpečiť aj taxi-concierge na mieste akcie, ktorý bude priebežne vybavovať požiadavky a odvozy Vašich hostí.

Môžu moji zamestnaci jazdiť na faktúru?

Áno môžu. Po podpísani dohody o platobných podmienkach Vám vytvoráme fakturačný profil. Vaši zamestnanci si môžu taxi pre firmy objednávať jednoducho cez našu taxi aplikáciu.

Je nejaký príplatok za vozidlo taxi Mercedes - Benz ?

Pretože si našich zákazníkov ctíme, tak sme zvolili iba spolupráce so šoférmi jazdiacimi na vozidlách značky Mercedes - Benz. Keďže v našej flotile nájdete iba vozidlá tejto konkrétnej značky, sú jazdy na týchto vozidlách bez príplatku.

Je rozdiel v cene ak si taxi v Bratislave objednám cez telefón, aplikáciu, alebo Vás zastavím na ulici?

V našej taxislužbe Taxi MB takýto rozdiel nie je. Garantujeme Vám rovnakú cenu, či už nam zavoláte, alebo si nás objednáte cez našu aplikáciu TAXI MB, či si nás zastavíte na ulici. Všetky naše ceny sú transparentné a bez skrytých poplatkov.

Máte zvýšené jazdné počas špičky, podobne, ako v alternatívnych aplikáciach?

Nie nemáme. Máme iba dve tarify - dennú a nočnú. Žiadne zvyšovanie počas špičky sa v našej taxislužbe nekoná 🙂

Ak si chcem taxík v Bratislave zarezervovať vopred je u Vás takáto možnosť?

Samozrejme áno. Vyplňte náš jednoduchý formulár pre jednoduché objednanie taxi online. Ak preferujete osobný kontakt budeme radi ak nám zavoláte na naše telefónne číslo taxi Bratislava 02/17 700 .

Zabudol som si v taxíku mobil, či tašku. Čo mám robiť?

Vo väčšine prípadov Vám vodič našej taxislužby Taxi Bratislava MB zavolá sám. Niekdy sa však stane, že veci zapadnú, tak že si ich nevšimne ani vodič taxi. V každom prípade nám zavolajte na telefónne číslo Taxi Bratislava 02/17 700 a my urobíme maximum pre to, aby sa k Vám Vaša zabudnutá vec vrátila.

Image

Výhody cestovania s Taxi 17700

Prečo si vybrať nás?

Bezpečné vozidlá

Dbáme na bezpečnosť, vzhľad, či pravidelný servis vozidiel. Naše vozidlá servisuje výhradne v dieľnach Mercedes - Benz.

Maximálne poistné krytie

Každé naše vozidlo je poistné pre účel taxi, pričom samozrejme spĺňa všetky zákonom stanovené podmienky.

Sme karbon-neutrálni

Vďaka partnerstvu s ClimatePartner sú všetky naše pretankované litre paliva kompenzované.