Taxi reklama

Vaša reklama na našich taxíkoch v Bratislave

taxi reklama, polep auta, polep taxi, taxi bratislava, taxi advert, taxi advertising, reklama na dverach auta, advertising taxi wrap

Obojstranný polep vozidla

Zaujmite širokú cieľovú skupinu ľudí pohybujúcich sa v Bratislava našou taxi reklamou. Polepenie predných a zadných dverí z obidvoch strán na prémiovom vozidle je neprehliadnuteľné.

Taxi reklama na zadnom okne

Polep na zadné okno vozidlo s malými dierkami, kvôli výhľadu z inteiréru vozidla. Polep je o veľkosti 1,8m x 0,5m. Neprehliadnuteľní najmä vodičmi v okoloidúich vozidlách.

taxi reklama, polep auta, polep taxi, taxi bratislava, taxi advert, taxi advertising, reklama na dverach auta, advertising taxi wrap

iPad s Vašou grafikou

V interiéri vozidla môžeme na iPade prehrávať Vaše spoty, či grafiku. Tiež máme priestor v odkladadom priestore pre časopisy na Vaše tlačové výstupy.

Priestor pre Vaše produkty a služby

Flexibilná doba prenájmu už od dvoch mesiacov. Výhodné ceny pre stálych klientov. Taxi reklama denne oslovuje nových zákazníkov.

Prečo umiestniť reklamu na taxík?

Naše taxíky su nesutále v pohybe a denne sa pohybujú na najviac frekventovaných miestach, ako Staré mesto, hotely, vlakové stanice, letisko, firmy, či reštaurácie.

Zamerajte sa na Vašu cieľovku

Oslovte napriamo zákazníkov, ktorí hľadajú Vaše služby a produkty. Osobná reklama v interiéri vozidla formu rôznych letákov, či našich iPadov.

Taxi reklama podľa Vašich predstáv

Sami si vyberte svoj balíček a typ reklamy. Reklama na taxíkoch, v našej appky, či iPade. Je to na Vás.

Hľadáte spoľahlivého partnera v reklame?

Napíšte nám