Taxi s detskou sedačkou v Bratislave

Bezpečné a poistené vozidlá

Našu flotilu tvoria bezpečné vozidlá značky Mercedes – Benz. Každé naše vozidlo má uzatvorené havarijne poistenie pre použitie Taxi.

Taxi s detskou sedačkou zdarma

K dispozícii máme detské sedačky každej veľkosti. Pre konkrétnu veľkosť detskej sedačky Vás prosíme o rezerváciu taxi na presný čas.

Platba kartou za taxík v Bratislave

Za Vašu jazdu taxíkom môžete zaplatiť štandardnými platobnými kartami + Amex, alebo v hotovosti. 

Záleží nám na životnom prostredí

Vedeli ste, že všetky naše jazdy sú karbon-neutrálne?

Bezpečné vozidlá

Radi by sme Vám dali na vedomie, že v našej flotile sa nachádzájú iba poistené a pravidelne kontrolované vozidlá. Pre Váš komfort sme si vybrali popredného výrobcu Mercedes – Benz. Používame triedu E vo verzii sedan a kombi a triedu V minivan. Naše vozidla sú poistené pre účel taxi a sú plne licencované. V prípade neželanej udalosti máme uzatvorené najvyššie možné poistné krytie. Spolu s rakúskym dopravným povolením pre cesty z územia Rakúska so smerom na Slovensko sú Vaše cesty kryté aj pri ceste z letiska Schwechat do Bratislavy.

taxi na schwechat, taxi na letisko schwechat, taxi na schwechat cena, taxi ba schwechat, taxi bratislava letisko schwechat
taxi s detskou sedackou bratislava, taxi bratislava, taxi mb

Bezpečné taxi pre ženy

Pozorne sledujeme situáciu na trhu s taxislužbami v Bratislave. Hoci by to malo byť štandardom, ale žiaľ nie je, chceme Vás touto cestou uistiť, že naša taxislužba je bezpečná pre všetkých bez rozdielu pohlavia. Nehrozí Vám žiadne pozývanie na rande, či zapisovanie si adries. K našim klientom pristupujeme uctivo a zbytočne ich nevyrušujeme. Vyhýbame sa politickým, náboženským, či akýmkoľvek iným témam, ktoré vo väčšine prípadov vedú ku konfliktu. Okrem toho, že nezáčíname rozhovor prví Vám chceme dať radi na vedemie tiež, že Vaše telefónne čislo nebude z našej strany nikdy zneužité. 

Taxi s detskou sedačkou v Bratislave

Medzi našich pravidelných zákazníkov patria tiež mamičky, či oteckovia, ktorí si chcú byť istí, že ich rodinka sa odvezie v bezpečí a pohodlí. Našich zákazníkov zbytočne nevyrušujeme a správame sa úctivo. Ako sme už vyššie spomenuli, naše vozidlá sú plne poistené, navyše s úrazovým poistením pre každé sedadlo. K dispozícii máme detské sedačky všetkých veľkostí, ktoré ale pre ich rozmer nie sú výbavou každého vozidla. Jazdu s detskou sedačkou Vás prosíme zarezervovať si vopred. Taxi na presný čas je rovnako, ako taxi s detskou sedačkou, bez príplatku. 

taxi s detskou sedackou bratislava, taxi with childseat, airport taxi, mercedes taxi

Objednajte si taxi na presný čas bez príplatku navyše

Taxi s detskou sedačkou